Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl: Details zijn hierboven weergegeven. De importeur zal nu een andere parser proberen...

en: There was an error when reading this WXR file
nl: Er is een fout opgetreden bij het inlezen van het WXR-bestand

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl: Het lijkt erop dat dit geen WXR bestand is, het WXR versienummer ontbreekt of is ongeldig

en: Sorry, there has been an error.
nl: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: The file does not exist, please try again.
nl: Dit bestand bestaat niet, opnieuw proberen.

en: All done.
nl: Klaar.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
nl: Niet vergeten om de wachtwoorden en rollen van de geïmporteerde gebruikers te vernieuwen.

en: Have fun!
nl: Veel plezier!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nl: Het exportbestand kon niet worden gevonden op <code>%s</code>. Waarschijnlijk ligt de oorzaak bij problemen met permissies.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nl: Dit WXR bestand (versie %s) wordt niet goed ondersteund. Overweeg om te updaten.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl: Importeren van auteur %s is mislukt. Berichten van deze auteur worden toegewezen aan de huidige gebruiker.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
nl: Om het bewerken van de geïmporteerde inhoud te vergemakkelijken, kan het handig zijn een bestaande gebruiker toe te wijzen als auteur. Alle items kunnen bijvoorbeeld toegewezen worden aan de <code>admin</code> gebruiker.

en: Assign Authors
nl: Toewijzen auteurs

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nl: Als een nieuwe gebruiker aangemaakt wordt door WordPress, dan zal een willekeurig wachtwoord gegenereerd worden en dan zal de rol van de gebruiker %s worden. Overige instellingen zullen handmatig ingevoerd moeten worden.

en: Import Attachments
nl: Importeer bijlagen

en: Download and import file attachments
nl: Download en importeer bijlagen.

en: Submit
nl: Verstuur

en: Import author:
nl: Importeer auteur:

en: as a new user:
nl: als een nieuwe gebruiker:

en: or create new user with login name:
nl: of nieuwe gebruiker met gebruikersnaam aanmaken:

en: assign posts to an existing user:
nl: berichten toewijzen aan bestaande gebruiker:

en: - Select -
nl: - Selecteer -

en: or assign posts to an existing user:
nl: of berichten toewijzen aan een bestaande gebruiker:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl: Kon geen nieuwe gebruiker maken voor %s. De berichten van deze gebruiker worden toegewezen aan de huidige gebruiker.

en: Failed to import post tag %s
nl: Het importeren van de berichttag %s is mislukt

en: Failed to import category %s
nl: Het importeren van de categorie %s is mislukt

en: Failed to import %s %s
nl: Het importeren van %s %s is mislukt

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
nl: Het importeren van &#8220;%s&#8221; is mislukt: ongeldig berichttype %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nl: Menu-item overgeslagen omdat de slug mist

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
nl: Het importeren van %s &#8220;%s&#8221; is mislukt

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
nl: %s &#8220;%s&#8221; bestaat al.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nl: Menu-item overgeslagen vanwege een ongeldige slug: %s

en: Fetching attachments is not enabled
nl: Bijlagen ophalen is niet ingeschakeld

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Remote server did not respond
nl: Externe server reageerde niet

en: Remote file is incorrect size
nl: Extern bestand is een verkeerde grootte

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
nl: Externe server reageerde met de fout %1$d%2$s

en: Remote file is too large, limit is %s
nl: Extern bestand is te groot, de limiet is%s

en: Zero size file downloaded
nl: Leeg bestand gedownload

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl: Er is een nieuwe versie van de importeerder beschikbaar. Bijwerken naar versie %s om er zeker van te zijn dat de importeerder overweg kan met nieuwe bestanden.

en: Import WordPress
nl: Importeer WordPress

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
nl: Howdy! Upload je WordPress eXtended RSS (WXR) bestand en wij importeren de berichten, pagina's, reacties, extra velden, categorieën en tags op deze site.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
nl: Een WXR (.xml) bestand kiezen om te uploaden, klik daarna op 'Bestand uploaden en importeren'

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nl: Import <strong> berichten, pagina's, reacties, extra velden, categorieën en tags</strong> van een WordPress exportbestand.

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/plugins/wordpress-importer/
nl: https://nl.wordpress.org/plugins/wordpress-importer/

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPress Importer
nl: WordPress Importeerder

note: Description of the plugin/theme
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
nl: Berichten, pagina's, reacties, extra velden, categorieën, tags en meer importeren uit een exporteer-bestand van WordPress .

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/
